Головна → Персони → Рєзніков Михайло Ігорович

Рєзніков Михайло Ігорович

Дата народження:
27 серпня 1956 року
Інтереси:
...
Коротка біографія:

Кандидат технічних наук, доцент. У 1990 р. захистив кандидатську дисертацію. Вчене звання доцента присвоєно у 1993 р. З липня 2011 р. - завідувач кафедри радіотехніки та радіоелектронних систем радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Основні наукові інтереси: дослідження проблем розробки, конструювання, надійності та технічної діагностики складних радіоелектронних комплексів та систем.
Брав безпосередню участь у ліцензуванні та акредитації університету за спеціальністю “Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси” (напрям підготовки “Радіотехніка”, освітньо-кваліфікаційні рівні “бакалавр”, “спеціаліст”, “магістр”). У 2006 р. як державний експерт брав участь у Державних випробуваннях нових зразків радіоелектронної техніки, що приймалися на озброєння Збройних Сил України. Має понад 100 наукових та 30 науково-методичних праць, в тому числі 2 підручника, 23 навчальних посібника, 1 монографія. Співавтор підручника “Фізичні основи теорії надійності” (Київ, ВПЦ “Київсьуий університет”, 2007, 224с.), навчального посібника “Технічне обслуговування систем з надмірністю” (ВІТІ НТУУ “КПІ”, 2008, 172с.). Під його керівництвом захищено 5 кандидатських дисертацій, брав участь у виконанні понад 30 науково-дослідних робіт.
Мобільний:
...
Електронна пошта:
@univ.kiev.ua
Наукова ступінь:
доцент
Посада:
завідувач кафедри
Предмети:
...
Кафедра радіотехніки та радіоелектронних систем
Україна, 03022, м.Київ, проспект Глушкова, 4-г
Київський національний університет імені Тараса Шевченка